Apie mus:

Bestdon“ savo veiklą vykdyti pradėjo 2015 metais, pasiūlę vieną iš geriausių kainos ir kokybės santykių pasaulinėje laikrodžių rinkoje „Bestdon“ akimirksniu įsiliejo į šių aksesuarų verslą. Mūsų kompanija pirkėjams siūlo laiko patvirtintus aukšto technologinio lygio Japoniškus mechanizmus, kurie į "Bestdon" laikrodžius yra integruojami Danijoje, pagal visame pasaulyje pripažinimą pelniusius aukštus kokybės standartus.

Dabar mus rasite instagrame: @bestdon_lietuva ir facebooke: @bestdonlietuva

Bestdon laikrodžiai tinkantys tiek prie klasiškos, tiek prie sportui skirtos aprangos. Šių laikrodžių dizainai sukurti atlikus specialius socialinius eksperimentus, tam, kad jis tikrai atkreiptų žmogaus dėmesį, todėl nešiojant Bestdon laikrodį ant kairės rankos, jis bus pastebėtas vidutiniškai per ~3 sekundes.

Apie laikrodžius: 

  • Originalūs laikrodžiai.
  • Visi veikiantys ciferblatai.
  • Išskirtinio dizaino laikrodžiai.
  • Vandens atsparumas iki 50 metrų gylio.

Apie siuntimą:

Siunčiame nemokamai į visus Lietuvos miestus. Taip pat siunčiame ir į užsienį, siuntimo kaina į užsienį priklauso nuo gavėjo šalies.

Priežastis rinktis mus?

Mes garantuojame 100% saugų atsiskaitymą, suteikiame 2 metų garantiją, siunčiame nemokamai bei suteikiame 14dienų pinigų gražinimo garantiją!

Atsiskaitymas:

Atsiskaityti galite Paypal'u, kreditine kortele, gavus prekę pašte (išperkamuoju siuntimu) taip pat banko pavedimu.

Mūsų kontaktai:

E-mail edresas: bestdon.lt@gmail.com

Telefono numeris: +37068434512